maxiticaret Logo
maxiticaret iletişim

Hazır Web Sitesi, Hazır Yönetilebilir, Modüler Web Sayfaları

Mobil uyumlu, tüm cihazlarda mükemmel gözüken, tam işinize ve size uygun ücretsiz eklentileri ile tam yönetim paneline sahip bir web sitesine sahip olmak ister misiniz?

Hazır Web Sitesi

-Web sitesi paketlerimiz kolayca yönetilir, teknik bilgi gerektirmez ve kolayca yönetilir.
-Özgün tasarımlardan birini seçebilir, paket ücretinden başka ücret ödemezsiniz. Böylece size gereksiz ücretler çıkmaz, ne ödediğinizi bilirsiniz.
-maxiticaret hazır site paketi güvenilirdir, sistem sürekli olarak otomatik yedek almakta, bilgilerinizi güvenli olarak internet ortamında tutmaktadır.
-Web sitesi paketiniz Google ve diğer arama motorlarına tam uyumludur. Seo uyumlu web siteniz, sektörünüze uygun veri girişi ile beraber, Google'da üst sıralara çıkması için özel yazılım ile hazırlanmıştır.
-Türk Ticaret Kanununda belirtilen zorunlu site sahibi olmanız için gerekli ve yeterli site tasarımına sahip olan web sitesi paketimiz bu ihtiyacınıza da tam olarak cevap vermektedir.
-Web sitesi paketi ile sitenize sınırsız sayıda sayfa ekleyebilirsiniz.

-Sayfa sınırlarını kaldırdık ve size rahat çalışmanız için gerekli site çalışmasını hazırladık.
-Tasarımlarımız tüm cihazlara uyumlu, esnek, responsive tasarımlardır. Ziyaretçileriniz sitenizi kolayca gezebilirler ve sizinle iletişime geçebilirler. Her cihazda mükemmel görüntü sağlar.
-maxistore uygulama kütüphanesi ile sitenize dilediğiniz uygulamaları tek tıklama ile ücretsiz ekleyebilir, kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. Böylece eklentilere ekstra ücretler ödemezsiniz.
-.com,.net,.org,.info uzantılı bir adet domain yani alan adı kaydı tüm paketlerimize ücretsiz olarak dahildir. Sitemizden size uygun alan adı için arama yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.
-Hosting paketiniz sisteme dahil olarak verilmektedir. Türkiye merkezli hızlı ve güvenilir sunucularda en yüksek erişim oranı ile kesintisiz hizmet alırsınız.
-Yönetim paneliniz Türkçe'dir ve en kolay yoldan sitenizi yönetmenize olanak tanır. Sonuç odaklı ve teknik bilgi gerektirmeyen admin paneli ile sitenizin hemen her bölümünü sın ırsız şekilde yönetebilirsiniz.
-10 yılı aşan onlarca referans ile her zaman erişebileceğiniz ve sizin ihtiyaçlarınızı tam ve zamanında yerine getiririz.


anasayfa | hakkımızda | sektörler | blog | satış sözleşmesi | gizlilik | adres, telefon, iletişim formu